Jakość w każdym metrze

Przypinka

Standard wykonania

 

Oferujemy najwięcej… Przemyślane i unikalne rozwiązania architektoniczne zastosowane w aranżacji apartamentów i przestrzeni wokół tworzą niezaprzeczalnie wyjątkowe miejsce.

 

Apartamenty tworze są z materiałów najwyższej jakości. Oferujemy szeroki wybór powierzchni mieszkalnej od 46,8 m² do 88,9 m². Każdy apartament posiada balkon od 7,4 m² do 35,7 m²

 

W trosce o wygodę przyszłych właścicieli, budujemy z wykorzystaniem najnowszych energooszczędnych technologii. Wszystkie mieszkania wyposażone są w okna pięciokomorowe, rolety antywłamaniowe, wyposażone w logotermy - zapewniające optymalizację kosztów ogrzewania itp. By sprostać Państwa oczekiwaniom i zapewnić dodatkowe powierzchnie gospodarcze, zaprojektowaliśmy na powierzchni piwnicznej system komórek lokatorskich od 7,0 m² do 24,2 m².

 

Budynek ocieplony jest styropianem o grubości 15 cm oraz wełną mineralną, zastosowano tynki akrylowe wraz z kolorystyką i elementami architektonicznymi, stolarka zewnętrzna pięciokomorowa z roletami.

 

W każdym budynku zainstalowano windę. Biegi schodowe mają szerokość 1,70 m a przestronny korytarz ma aż 2 metry szerokości. Drogi wewnątrzosiedlowe i parkingi wyłożone są kostką. Zadbaliśmy również elementy małej architektury i zieleni oraz oświetlenie wewnątrzosiedlowe. Osiedle zostanie w całości ogrodzone i będzie zamknięte.

 

Media

 

Woda zimna – sieć wraz z przyłączami do budynku oraz instalacje wewnętrzne,
Ciepła woda i CO - sieć wraz z przyłączami do budynku oraz instalacje wewnętrzne,
logotermy- zapewniające optymalizację kosztów ogrzewania
Kanalizacja sanitarna – sieć wraz z przyłączami do budynków oraz instalacje wewnętrzne,
Kanalizacja deszczowa
Energia- transformator, sieć wraz z przyłączeniami do budynków oraz instalacje wewnętrzne

Projekt i wykonanie: Arster 2012

Facebook

Nasze atuty

Partnerzy

Youtube

wykonawca

jakoscroku